Tantra Yatağı, Tantra Koltuğu, Tantra Sandalyesi, Sevişme Koltuğ

Sevişme koltuğu,Tantra Yatağı, Tantra Koltuğu, Tantra Sandalyesi, En Rahat Sevişme Yatağı, Seksi Kanepe 

 Fiyatı : 950,00 TL

Tanra koltuk ile en iyi Cinsel Pozisyonlar Nasıl elde edilir?

İlişkilerinizde en tatlı ve en rahat cinsel pozisyonları elde etmenin, bir yolu olup olmadığını merak ettiniz mi? Emin olunki, sıradan bir yatakla bu  asla mümkün değildir.

Sevişmek ve ilişkilerinizde en iyi cinsel pozisyonlara ulaşmak için tasarlanmış mükemmel bir sandalye var. Eşsiz  bir tasarım, seksi bir sandalye tasarımı ile, Kama Sutrayı ve cinsel pozisyonları keşfe çıkabilirsiniz...Yorulmadan, enerji kaybetmeden saatlerce zevk yaşamak için mükemmel bir sex kanepesi. Hamilelik sürecinde de en rahat ve sağlıklı seks pozisyonunu sağlayabilirsiniz. Bu ince zarif hazırlanmış yatak, en güzel tantrik seks koltuğu zevkin doruklarına iyi ulaşmak ve sevişme deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır..Seksi kanepe görselliği bile sekse davetiye çıkaracak yatak odanızı süsleyecektir. Yeni evli çiftlere düğün hediyesi düşünüyorsanız, en kıymetli ve romantik hediye tantrik seks koltuğudur. Diyebiliriz.

Bu eşsiz sandalye ile,  benzersiz bir konfor ve mükemmel bir zevk yaşayacaksınız. Hem de hiç enerji kaybetmeden,  aynı zamanda görkemli ve yeni doyumları Tantra seksiyle, sevişme sırasında hafifçe tantra kılavuzlarını da düşünürseniz zahmetsizce değişiklikleri ve pelvik açılarn tadını yaşayacaksınız.. Bu koltuk bedensel enerjinizi koruduğundan sevişme süreniz uzayacak, seks gücünüz artacaktır. Enerji kaybetmeden, yorulmadan mükemmel seksi yaşayıp, en yüksek doyuma ulaşacaksınız.


Tantra koltuk cinsel pozisyonları geliştirmek için tasarlanmış bir kama sutra koltuğudur. tantra koltuk benzersiz fanteziler yaratmak için binlerce çift tarafından yıllardır kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. Basitçe bir ifadeyle tantra koltuk çiftler arasında sevişme ve fantezi zenginliğini ileri derecede artırmayı amaçlamaktadır.

Discovery channel, Women's health dergisi, Men's health dergisi, Elle, glamour ve new york times tüm okuyucularına tantra koltuğu tavsiye etmektedir.

Sipariş için

Fiyatı.............: 950,00 TL

e-mail..........: tantraturkiye@gmail.com mesaj gönderiniz

                  tantraogretisi@hotmail.com Mesaj gönderiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !