Uydudan dünyanın her yerini görün. Hatta evinizi, ay yıldız geze

Uydudan Dünya  

 

Uydudan Türkiye

alıntı


Uydudan İstanbulu seyredin. İstanbul dan yola çıkın, dünyanın her yerine gidin.

http://maps.google.com/maps/mm?mapprev=1  Bu linkten dünyanın istediğiniz yerine gezintiye çıkın. Google arama çubuğundan, şehir veya ülke adı yaz tıkla

Her gün gelişen ve değişen şehirleşme ile güncel olarak kaydedilen google uydu görüntüleri ve haritaları ile, dünyanın her yerinde gezebilir, yol tarifi alabilirsiniz. İlk etapta büyük şehirler ve metropoller  ile başlayan kayıtlar, gün geçtikçe sanırım, Dünyanın bütün illerini, ilçelerini ve köylerini kapsayacaktır. 

 

http://maps.google.com/maps/mm?mapprev=1 download ( indir )

Uydudan dünyanın her yerini görün. Hatta evinizi görün. Evrendeki  yıldız isimlerini ve zumlayarak görüntülerini keyifle izleyin. Galaxy, kara delik, büyük patlama, uzayda dölaşmanın keyfini yaşayın. Ay ve kraterleri, astronotların çektiği resimleri, ayak izlerine varıncaya kadar görün. 

 

Uydulardan çekilen resimleri, haritaları, imar durumunu ve Google ' nin arama motoru gücünün sunduğu, bölgelerin webdeki yeri, yayını. dünya üzerindeki herhangi bir noktaya bakış yapabilirsiniz. her noktayı zumlayarak, dogudan, batıdan, güneyden, kuzeyden görebilirsiniz. Dünyayı, görmeye olanak sağlayan ve her geçen gün gelişmeye ve yenilenmeye devam eden, Google Earth programı son sürümü 4.2 ile birlikte, uzaydan evinizin resimlerinide sizlere sunuyor. isterseniz üye olun, sizde resim gönderin, şehrinizi bölgenizi tanıtın. Eğer pcniz yavaş değilse, hemen yükleyin.
http://earth.google.com/sky/skyedu.html  download ( indir

 

http://www.google.com/intl/tr/earth/download/ge/  Earth 6 (indir)

 

Dünyadan Ay dedeye bakarken oraları görmek istersin. Şimdi görme zamanı, eğer merak ediyorsan, alttaki link'i tıklayı ver.

  KmlFile
 
 
  Moon
  


 KmlFile
 
 
  Moon
  

You can change the date for displaying Moon by moving the slider at the upper right of this window.  Press the Play button at the right end of the slider to send Moon moving across the sky.

 

You can get a closer look at the surface of the Moon using Google Moon in your web browser.

]]>
  
   2007-10-30T16:00:00Z
   2007-10-30T16:00:00Z
  
  #MoonStyleWanGib
  
   -80.01992,27.34094,0

  
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !